55. S lahví
Autor: Dan Trantina
(1965 - ?)
Pochází z většího počtu autorovi tvorby, nesignováno.
Šířka: 63 cm, výška: 88 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:18 SELČ
Zbývá: 9d 7h 59m 10s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč