Altánek v Zahradě

Signováno a datováno vpravo dole, očíslováno 13/80, volný grafický list
Technika: lept, datace: 1970
Šířka: 21 cm, výška: 19 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč