221. Altánek v Zahradě
Signováno a datováno vpravo dole, očíslováno 13/80, volný grafický list
Technika: lept, datace: 1970
Šířka: 21 cm, výška: 19 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč