221. Blažek Jan 1920-1981
olej na plátně, moravská žena, sign LD, 1946, 55x77cm, mírně poškozeno, nerámováno
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč