221. Jezdec - neurčený autor
olej na plátně, malba ve starém stylu, vznik 20.století, signováno nečitelně PD, mírně poškozeno, rozměr 89 x 116 cm, blondel rám poškozen 103,5 x 130 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 450 Kč