Kohout

Autor: Kateřina Opltová
(1957 Praha - 2003)

signováno na reversu na napínacím rámu, velký formát
Technika: olej na plátně
Šířka: 110 cm, výška: 120 cm, rámování: olištováno

Konec dražby: 27.01.2020 22:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč