Konvolut 4 kusy různý autor

různí autoři od 14 -14 cm od 27 -32 cm, některé signovány, rámováno
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 23:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč