221. Konvolut 4 kusy různý autor
různí autoři od 14 -14 cm od 27 -32 cm, některé signovány, rámováno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.08.2020 23:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč