221. Vodní Mlýn - Autor Hlavsa
Signováno tužkou v pravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: tempera
Šířka: 34 cm, výška: 25 cm, rámování: 30 x 39 cm
Konec dražby: 10.05.2022 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč