264. Břízky
Autor: Miroslav Holas
(1938)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 31 cm, rámování: 38 x 53 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč