Portrét Chlapce a Dívky
Autor: Marie Mathieu
Signováno vlevo nahoře, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 19. století
Šířka: 11,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 31 x 27 cm
Konec dražby: 09.11.2023 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč