Krajina s cestou

Autor: Alois Kračmar
(1943 Srní - ?)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 3/8, rámováno, zaskleno, paspartováno, na reversu autorský štítek
Technika: serigrafie, datace: 1976
Šířka: 67,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 42 x 84,5 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč