222. Hösler B.

Lichvář, olej na plátně, signováno PD, datováno 1929, rozměr 115 x 95 cm, olištováno 118 x 98 cm, poškozeno

Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč