222. Hösler B.
Lichvář, olej na plátně, signováno PD, datováno 1929, rozměr 115 x 95 cm, olištováno 118 x 98 cm, poškozeno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč