Krajina s chodcem
Autor: Jaroslav Kříž
(1934 Přepychy)
Signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1979
Šířka: 39,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 42 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč