247. Altwasser u Dolního Porýní
Autor: Wilhelm Hambüchen
(1869 Düsseldorf - 1939 Düsseldorf)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1909
Šířka: 53 cm, výška: 39 cm, rámování: 55,5 x 96
Konec dražby: 06.03.2024 22:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč