V barokní paruce

Autor: Jindřich Ulrich
(1950 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 2014
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 23 x 18 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč