223. Havránek
akvarel na kartonu, sig. PD, Horský vodopád, rozměr 16 x 25 cm, rámováno 36 x 45 cm, rám poškozen
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč