Katedrála Notre-Dame

Autor: M. Lambert

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 32 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 43 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč