224. Potok
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 40 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 49 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč