Hornatá krajina
Autor: Bohumil Stanislav Urban
(1903 Kostelec nad Labem - 1997 Praha)
Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1957
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč