U jezírka
Autor: Bohumil Stanislav Urban
(1903 Kostelec nad Labem - 1997 Praha)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 50 cm, výška: 37 cm, rámování: 41,4 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč