134. Mol s blechou
Autor: Helena Hubíková
(1940 Hluk - ?)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/80, nerámováno
Šířka: 19 cm, výška: 25 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 08.03.2021 22:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč