U švestky
Autor: Bohumil Ullrych
(1893 Velký Bor - 1948 Praha)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno.
Technika: olej na kartonu, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1937
Šířka: 28 cm, výška: 34 cm, rámování: 44 x 38 cm
Konec dražby: 17.10.2023 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč