57. Středočeská krajina
Autor: Bohumil Ullrych
(1893 Velký Bor - 1948 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1953
Šířka: 58 cm, výška: 42 cm, rámování: 67 x 80 cm
Konec dražby: 10.01.2023 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč