Žluté kvítí

Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 39 cm, rámování: 50 x 32,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč