225. Žluté kvítí
Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 39 cm, rámování: 50 x 32,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč