198. Rybářská ulička v Českém Krumlově
Autor: Milada Trčková
(1924 Praha - 2003 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: kresba, datace: 1954
Šířka: 49 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 47 x 66 cm
Konec dražby: 14.05.2024 21:05 SELČ
Zbývá: 1d 0h 20m 10s
Vyvolávací cena: 700 Kč