226. Čihák - Krajiny
Oboustranný obraz, signováno vlevo dole na jedné straně, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 22,5 cm, výška: 16,5 cm
Konec dražby: 12.09.2022 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč