81. Fáze měsíce
Autor: Marie Filippovová
(1938 Brno - ?)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/70, nerámováno
Technika: lept, datace: 1985
Šířka: 15 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 01.03.2021 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč