66. Motýlí křídla
Autor: Ladislav Bauer
(1928 Drahelčice - ?)
Signováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/100, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 07.06.2021 19:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč