88. Pražský hrad
Autor: Jiří Štauber
(1935 Praha - 1986 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/50, nerámováno
Technika: ocelorytina
Šířka: 12,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 08.03.2021 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč