37. Motýl v hlavě
Autor: Julie Svobodová
(1933 Praha - 1998 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, číslováno 37/50, nerámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1984
Šířka: 7,5 cm, výška: 12 cm, rámování: volný grafický list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 15:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč