227. U nás na vsi
zaskleno, rámováno blondelovým rámem
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 61 x 75 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 09.05.2022 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč