29. PF 1963
Autor: Jaroslav Hořánek
(1925 Praha - 1995 Praha)
Sgnováno vpravo dole, nerámováno
Technika: litografie, datace: 1963
Šířka: 9,5 cm, výška: 12,5 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 30.11.2021 19:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč