31. Já nejsem já

Autor: Jaroslav Hořánek
(1925 Praha - 1995 Praha)

signováno a datováno vlevo dole v tisku, volný list
Technika: ofset, datace: 1986
Šířka: 29 cm, výška: 39,5 cm

Konec dražby: 10.03.2024 16:05 SEČ

Aktuální cena: 250 Kč

Zbývá: 9d 23h 40m 41s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 250 Kč