Zamilovaná Dvojice

Autor: Jaroslav Hořánek
(1925 Praha - 1995 Praha)

Návrh na plakát, rámováno, zaskleno,
Šířka: 46 cm, výška: 72 cm, rámování: 69 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 20.07.2021 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč