69. Seznámení
Autor: Jaroslav Hořánek
(1925 Praha - 1995 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1990
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: 49 x 59 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč