52. Skříň
Autor: Eliška Jedličková
(? ?)
signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reverzu autorský přípis
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 2018
Šířka: 60 cm, výška: 66 cm
Konec dražby: 19.09.2023 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč