Pasáček ovcí

Autor: V.D.K Bechyně

Terakota barevně glazovaná,, značeno na plintě V.D.K Bechyně, model 131, vtlačené číslo 958, autor Ludvík Wurzl, návrh z dvacátých let 20.století. Publikováno v knize Keramika z Bechyně, Jiří Horava, str. 251.
Výška: 27 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.03.2021 22:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč