1170. U Rokytňáku v Českém ráji
Autor: Miroslav Šilhán
(1910 Jirkov - 1980 Turnov)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1967
Šířka: 42 cm, výška: 14 cm, rámování: 44 x 70,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč