209. Krajina
Autor: Josef Steinský
(1903 - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 31 x 41
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 21:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč