Na podzim u rybníka
Autor: Josef Steinský
(1903 - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 53 x 67,5 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 06.02.2024 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč