Cesta lesem
Autor: Josef Steinský
(1903 - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč