140. Můj horký podzim
Autor: Margarita Jenčovská
(1933 Charkov - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 53 cm, výška: 47 cm, rámování: 59 x 65 cm
Konec dražby: 08.03.2021 22:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč