229. neurčený autor - Portrét muže
signováno a datováno vlevo dole. zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1907
Šířka: 29 cm, výška: 36 cm, rámování: 47 x 41 cm
Stav: oděrky na rámu
Konec dražby: 28.07.2019 16:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč