229. Sedlák s kosou
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 27 cm, rámování: 28 x 22 cm
Konec dražby: 06.11.2018 21:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč