229. Stolní hodiny
Dřevěné stolní hodiny bicí, značeno na stroji LHP, chod nezjištěn
Šířka: 34 cm, výška: 22 cm, hloubka: 14,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč