Srdce

Autor: Banksy

Signováno vlevo dole tužkou, číslováno vpravo dole tužkou 42/150, Na reversu holografická značka a razítko, Přiloženo: Certificate of authenticy Aviomar Italia S.P.A. s razítkem, nerámováno
Technika: litoofset
Šířka: 35 cm, výška: 54 cm, rámování: volný list, 70 x 50 cm

Konec dražby: 10.08.2021 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč