32. Děvčátko s balónkem
Autor: ? Banksy
Signováno vlevo dole, číslováno 71/150, přiložen certifikát autenticity, vydal grafiart inghliterra, na reversu holografická značka
Technika: litoofset
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 20.07.2021 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč