Protestující

Autor: Banksy

Signováno vlevo dole tužkou, číslováno vpravo dole tužkou 53/150, Na reversu holografická značka a razítko, Přiloženo: Certificate of authenticy Aviomar Italia S.P.A. s razítkem, nerámováno
Technika: litoofset
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: volný list, 50 x 70 cm

Konec dražby: 10.08.2021 21:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč