123. Páteř
Autor: Egon Schiele
(1890 Tulln an der Donau, Rakousko - 1918 Vídeň, Rakousko)
Signováno vpravo dole v tisku, číslováno 92/200 , součástí přiloženo: Egon Schiele Spadem Paris s podpisem, na reversu heliografické razítko, nerámováno
Technika: litoofset
Šířka: 31 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list, 70 x 50 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč