Ochutnávka vína

Autor: Otto Bergmann-Selmayer

Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21,5 cm, výška: 27 cm, rámování: pošk. 40 x 35 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč