41. Ochutnávka vína
Autor: Otto Bergmann-Selmayer
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21,5 cm, výška: 27 cm, rámování: pošk. 40 x 35 cm
Konec dražby: 08.03.2021 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč